Užitečné info

Příprava hotelu na zimní sezónu.

Příprava hotelu na zimní sezónu.
V předvečer vysoké novoroční sezóny musíte hotel řádně připravit, jinak se během období velkého pracovního vytížení budete muset vypořádat s odstraněním problémů a odpočinek hostů bude zkažený. Opravdu, během novoročního období to není snadné, banální „přenocovat“, je to dlouho očekávaný, velký, slavnostní víkend a neuvěřitelná atmosféra nového roku.
Hlavním úkolem hotelového podnikání je péče a péče o hosty. Koneckonců, hlavní věc je, že hosté nejsou spokojeni jen se svým pobytem, ​​ale že se znovu vracejí a doporučují hotel, ať už na internetu nebo jen svým přátelům a rodině. Konec konců pozitivní hodnocení je 100% úspěchu hotelového podnikání.
Hotelový textil hraje obrovskou roli. Kritériem pro pohodlí jsou textilie. Díky včasné přípravě na hlavní sezónu během novoročních svátků, kdy by služba měla být na vysoké úrovni a personál nemá prakticky čas, budete připraveni přijmout všechny hosty a zanechat ze sebe jen dobrý dojem. A vrchol návštěvy hostů pro vás nebude bolest hlavy, ale příležitost vydělat a zvýšit reputaci hotelu.
Textil pro hotely (ložní prádlo, přikrývky, polštáře, pokrývky matrací, ručníky, župany, pantofle a závěsy) – to je vše, v každém případě, každý host hotelu věnuje pozornost. Jejich čistota a kvalita musí být bezvadná. TAK MUSÍ TEXTIL ZAPLATIT ZVLÁŠTNÍ POZOR! Podestýlka musí být vyrobena z vysoce kvalitních surovin, které nejsou schopné způsobit alergie, musí být prodyšné, odolné a estetické.
 Příprava na hlavní zimní sezónu:
  1. Obnovte si ložní prádlo před hlavní sezónou jako dobrou tradici. ČISTÁ A ČERSTVÁ LÁTKA je to, co chce každý host.
  2. Uklidněte své froté ručníky. Po mnoha praních a bělení ztrácí froté svou hebkost, sametovou a bělost. Použijte dobré opláchnutí aviváže nebo si kupte nové ručníky.
  3. Sborník recenzí. Hlavní sezóna je čas, kdy lidé čtou spoustu recenzí a hledají dobrý hotel.
  4. Školení personálu. V hlavní sezóně existuje mnoho stresových situací, samozřejmostí, zpoždění při čištění místnosti. Promluvte si se zaměstnanci o všech možných situacích a řešeních. Nezapomeňte si vážit práce vašich zaměstnanců.
  5. Revize všech pokojů, haly, chodby atd. Vyměňte, co ztratilo vzhled, opravte, co se rozbilo.
  6. V zimě je bezpodmínečně nutné mít teplé přikrývky o hustotě 300 g / m2. nebo 400 gr / m2
  7. Vytvořte sváteční atmosféru! Vyzdobte si hotel! Aby se hosté rádi nechali vyfotografovat na fotografii nádherných scenérií!
 
Přejeme vám, aby hlavní zimní sezóna byla vynikající, s mnoha pozitivními recenzemi, spokojenými hosty a velkým ziskem!